Drzwi pokojowe

Drzwi do pokoju salonu łazienki przedpokoju kuchni

Drzwi DRE

wybór architektów

Od klasycznych po nowoczesne wzory. Od antywłamaniowych po przesuwne i przeszklone. Matowe, błyszczące, z możliwością nadruku lub malowania.

O drzwiach wiemy wszystko.

Zobacz nowości które przygotowaliśmy

Szukasz drzwi innych niż wszyscy?

Na co dzień nie zwracamy dużej uwagi na nasze drzwi. Odpowiednio dobrane komponują się z pozostałym wyposażeniem naszego mieszkania, jednocześnie stanowiąc jego ważny element. Dopiero w momencie wyboru nowych zaczynamy zastanawiać się nad ich wyglądem. Powstaje wtedy pytanie – który model drzwi wybrać?

wizualizacja_VERSO_sosna-biala-1-e1632901528408.jpg
Drzwi od ręki

Drzwi dostępne od ręki

Drzwi dostępne ze stanów magazynowych to idealna opcja dla tych którzy cenią sobie krótki czas realizacji.

Drzwi płytowe

Szukasz minimalistycznych i nowoczesnych drzwi, w których skrzydło tworzy jednorodną całość? Wybierz drzwi płytowe zbudowane z pojedynczej, gładkiej płyty lub skonstruowane z ramiaka i wypełnienia obłożonego płytami HDF lub MDF.

solidne i trwał
wizualizacja_NOVA_miedz-antyczna-2-e1603801517512-1140x793.jpg
drzwi-skladane
nietypowe i oryginalne

Drzwi składane

Nietypowe i oryginalne rozwiązanie, które podkreśli wyjątkowy charakter przestrzeni lub jej przeznaczenie. Podczas otwierania drzwi, skrzydła płynnie składają się do pozycji równoległej względem siebie, umożliwiając płynne przechodzenie między dwiema przestrzeniami.

Drzwi połyskowe, matowe i Xtreme Matt

wyróżniony produkt

Odpowiedź na wymagające potrzeby i niestandardowe wnętrza. Drzwi połyskowe odbijają światło, powiększając pomieszczenie i dając wrażenie głębi. Drzwi matowe to niezwykła elegancja i klasa, przy jednoczesnym zachowaniu czystości powierzchni – zasługa powłoki Anti-Finger-Print.

dre_sg_xtremematt
drzwi-ramowe
bardzo popularne

Drzwi ramowe

Nowoczesne wzornictwo, wytrzymałość i oryginalny charakter. Jeśli potrzebujesz drzwi, które uzupełnią i podkreślą remontowane wnętrze, sięgnij po rozwiązania ramowe. Drzwi z wypełnieniami to największa możliwość wyboru.

drzwi przesuwne

specjalne

Chcesz zaoszczędzić na miejscu i jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń? Pomyśl o drzwiach przesuwnych, które idealnie nadają się do schowków, szaf i wnęk. Oferujemy kilka systemów montażu i kilkanaście kolorów. Wszystkie modele w wyjątkowym designie!

Drzwi-przesuwne-DRE-70-kaseta-drzwi-

Jesteśmy zespołem konsultantów od doboru drzwi i okien do stylu wnętrz

Opracowujemy najlepsze rozwiązania dla Twoich projektów aranżacji wnętrz oraz oferujemy pomoc przy doborze drzwi ościeżnic klamek itp. Nasi profesjonalni konsultanci mają wyjątkową kreatywną wizję tego, jak Twoja wymarzona przestrzeń będzie dla Ciebie najlepiej działać. Dowiedz się więcej o naszych usługach i skontaktuj się z nami!