Drzwi do domu i mieszkania

Tu są drzwi jakie potrzebujesz

Opracowujemy najlepsze rozwiązania dla twojego domu lub mieszkania i służymy pomocą.

Nasi profesjonalni doradcy mają wyjątkową kreatywną wizję i pomogą ci zrealizować plan tego, jakie wymarzone drzwi będą dla Ciebie idealnie wyglądać i najlepiej działać.

  • Dostarczamy drzwi o najwyższej jakości
  • Zapewniamy spersonalizowaną i uważną obsługę w celu budowania relacji z naszymi klientami
  • Nieustannie dążymy do doskonałości
  • Zapewniamy indywidualny projekt drzwi dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta
KWA-gerda-dom

Drzwi Luksusowe, wyrafinowane lub proste i eleganckie, jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni projekt do konkretnego domu lub mieszkania i wydobyć z niego to, co najlepsze.

Dopasuj drzwi do swoich potrzeb

Z myślą o najwyższym komforcie naszych Klientów tworzymy drzwi wejściowe do domu, które zapewniają najlepszą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz stalowo-drewnianych i aluminiowych ościeżnic, drzwi zewnętrzne firmy GERDA posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej.

W ofercie posiadamy 199 wzorów drzwi dostępnych w 8887 konfiguracjach.

Twoje wygodne życie

Chętnie weźmiemy każdy Twój pomysł i zamienimy go w najlepszy projekt  drzwi  w historii! Gwarantujemy, że pokochasz to, co mamy do Twojego domu i mieszkania!

Opracowujemy najlepsze rozwiązania dla twojego domu czy mieszkania pomagamy w aranżacji wnętrz dobierając odpowiednie drzwi

 

Nasi profesjonalni doradcy mają wyjątkową kreatywną wizję tego, jak Twoja wymarzona przestrzeń będzie dla Ciebie najlepiej działać.

zamontuj to

Zacznijmy współpracę

Zaproponujemy , przygotujemy ofertę i zamontujemy twoje okna i drzwi w dwa tygodnie lub mniej