GERDA - drzwi zewnętrzne

Sprawdź nasz drzwi do domu

thermo_pirme-1

Seria THERMO PRIME

To grupa solidnych drzwi do domów, które charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej. Idealnie łączą najlepsze cechy drzwi metalowych – solidną, trwałą i wytrzymałą konstrukcję, najwyższy poziom bezpieczeństwa, estetykę z indywidulanym charakterem nowoczesnych drzwi dla najbardziej wymagających Klientów. Skrzydła drzwi wykonano z materiałów najwyższej jakości, zapewniającej odporność na trudy codziennej eksploatacji i oddziaływaniami zmiennych warunków atmosferycznych.

Seria THERMO PREMIUM

Drzwi do domu z linii produktowej THERMO PREMIUM łączy niezwykle solidna metalowa konstrukcja wewnętrzna, która zapewnia doskonałą izolację. W tej serii znaleźć można tradycyjne drzwi Elite 3D dla osób ceniące klasyczne rozwiązania. Świetnie prezentują się zarówno w kamienicy, jak i w domu jednorodzinnym. Warianty drzwi Air Glass, Quadro i Tempo to nowoczesne wzornictwo, które podkreśli prestiż lokalu w nowym budownictwie.

optima-1

Seria OPTIMA

Z myślą o najwyższym komforcie naszych Klientów tworzymy drzwi wejściowe do domu, które zapewniają najlepszą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz stalowo-drewnianych i aluminiowych ościeżnic, drzwi zewnętrzne firmy GERDA posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Modele Tempo, Classic, Optima Duo 60 i Duo 60 zawierają przy tym dyskretne, szklane panele, które dodają lekkości projektowi. Drzwi dostępne są w różnych seriach wzorniczych, do wyboru rodzaj przeszklenia oraz wersja kolorystyczna. Wybierz do swojego domu zewnętrzne drzwi wejściowe linii Optima.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zakupem drzwi do domu!

W chaosie związanym z remontem lub wykończeniem lokum, wybór drzwi zewnętrznych do domu nie może zejść na dalszy plan. To ważny element energooszczędności całego budynku i jego bezpieczeństwa. Wybór drzwi powinien opierać się na opinii specjalisty i być dobrany do konkretnego otworu pod stolarkę drzwiową. Przemyślana decyzja odpłaci się wysoką dźwiękoszczelnością i izolacją cieplną.

Wycena za

Free

Wybierz Drzwi antywłamaniowe od najlepszego producenta – zaufaj naszemu doświadczeniu. Twój dom wymaga najlepszego zabezpieczenia

Montaż drzwi

594,00

Pomiar i wycena

0,00

Utylizacja odpadów po montażu

120,00

Zaproponujemy , przygotujemy ofertę i zamontujemy twoje okna i drzwi w dwa tygodnie lub mniej

 

Drzwi do domów GERDA

Zamontuj to !

Zacznijmy współpracę

Zaproponujemy , przygotujemy ofertę i zamontujemy twoje okna i drzwi w dwa tygodnie lub mniej .