Okna PCV

Sprawdź nasz okna

V-Perfect – niezrównana estetyka wykończenia

 
 
Technologia V-Perfect to zupełnie nowa filozofia i możliwości wpływania na kształt zgrzewu bez konieczności dodatkowego obrabiania
Perfekcyjnie połączone brzegi naroży do złudzenia przypominają wykończenie okien drewnianych lub aluminiowych!

VEKA Softline 82 MD

Profile Softline 82 MD należą do najnowocześniejszych profili, posiadają wysoką efektywność energetyczną.
Profile Softline 82 MD mają współczynnik przenikania ciepła o wartości 1,0 W/m²K. Przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku Ug=0,7 W/m²K okno będzie miało U równe 0,91 W/m²K, co odpowiada wymogom stawianym domom energooszczędnym. Z pakietem szybowym o Ug=0,4 W/m²K okno będzie miało Uw=0,7 W/m²K, co pozwala montować je w domach w standardzie pasywnym.

VEKASLIDE 82

System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKASLIDE 82 jest skonstruowany na bazie energooszczędnego systemu profili okiennych o głębokości zabudowy 82.
Profile mają współczynnik przenikania ciepła Uf=1,4 W/m²K. Przy zastosowaniu pakietu szybowego o Ug=0,4 W/m²K można uzyskać izolacyjność termiczną drzwi nawet na poziomie 0,66 W/m²K.
Bardzo dobra energooszczędność systemu to nie tylko zasługa wielokomorowych profili, ale też progu, mającego doskonałe właściwości termoizolacyjne, uzyskane m.in. dzięki zastosowaniu przegród duotermicznych i zintegrowanego izolacyjnego klina termicznego wykonanego z „ciepłego” styropianu grafitowego o nazwie neopor. Podłoga przy drzwiach nie jest więc zimna!

VEKAMOTION 82

System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82 jest skonstruowany na bazie energooszczędnego systemu nowoczesnych profili okiennych VEKA.

Profile w wersji standardowej VEKAMOTION 82 mają współczynnik przenikania ciepła Uf=1,4 W/m²K.
 
VEKAMOTION 82 w konstrukcji o wymiarach zewnętrznych 350 x 230 cm, z pakietem szybowym o grubości 54 mm i Ug=0,5 W/m²K oraz Psi ramki przyszybowej 0,031, osiągnie Uw=0,78 W/m²K.
System występuje w dwóch wersjach: VEKAMOTION 82, VEKAMOTION 82 z nakładką aluminiową.
Cechuje go doskonała energooszczędność dzięki wielokomorowym profilom, a także progowi o bardzo dobrej termoizolacyjności, który jest wykonany z cieplejszego niż aluminium tworzywa PVC. Podłoga przy drzwiach nie jest więc zimna!

VEKA SPECTRAL

VEKA SPECTRAL to najnowsza propozycja firmy VEKA. Jest to ultramatowe wykończenie powierzchni profili z PVC.

Dzięki wykończeniu SPECTRAL profile, a tym samym całe okna zyskują niespotykany, oryginalny wygląd. Idealnie matowe powierzchnie profili z PVC są aksamitne i delikatne w dotyku. Co ważne, to eleganckie wykończenie nie obniża wytrzymałości okien. Profile w wykończeniu SPECTRAL mają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Kolory okien VEKA

Systemy profili okiennych i drzwiowych VEKA są oferowane w szerokiej palecie kolorów i wykończeń, w tym odwzorowujących strukturę różnych gatunków drewna oraz niektórych metali, np. aluminium.

Pielęgnacja okien

Pielęgnacja okna – to warto wiedzieć!

Zdecydowanie odradzamy używania agresywnych środków czyszczących jak: aktywne piany czyszczące, szorstkie ścierki i gąbki oraz parownice.

Profile z PVC najlepiej myć środkami o neutralnym PH, niezawierającymi barwników, bezzapachowymi. Po umyciu profili należy je dobrze spłukać czystą wodą. W razie trudnych do usunięcia zabrudzeń, najlepiej skontaktować się z dostawcą swoich okien.

FAQ, czyli o oknach krótko i na temat

Szukasz konkretnych, krótkich odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące profili, okien, drzwi tarasowych? Nasza lista FAQ to kompendium wiedzy, które pomoże wybrać odpowiednie okna. Parametry, wymiary, energooszczędność, montaż… Sprawdź, przeczytaj, dokonaj trafnego wyboru!

Monorail Ultraglide

Jeszcze więcej światła !

Takich drzwi się nie spodziewaliście

Drewno – synonim klasyki i elegancji w najnowocześniejszym wydaniu.

Okna w kolorach ziemi

W kolorach natury – urok barwnych wnętrz

Duże okna tarasowe

Duże przeszklenia w nowoczesnej architekturze​

Bezpieczne okna

Okna i drzwi balkonowe należą do najbardziej newralgicznych punktów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo nieruchomości.

Okna źródło ciepła

Dzięki nowoczesnym oknom wysokiej jakości można także ograniczać straty ciepła, a nawet pozyskiwać energię do ogrzania domu.

Doradzamy pomagamy.....

Kupno okien nie powinno sprawiać kłopotu. W każdym projekcie nowego domu wpisane są bowiem wymiary i rodzaj przeszkleń zaplanowanych przez architekta. Są to jednak tylko informacje orientacyjne. Aby wybrać najwygodniejszy sposób otwierania oraz wyposażenie dodatkowe, warto skorzystać ze wsparcia doświadczonego sprzedawcy.

Które okna są więc warte kupna, a które nie? Naszym zdaniem są to te, które łączą walory designerskie z funkcją użytkową. Producenci prześcigają się w coraz nowszych i ciekawszych rozwiązaniach. Dlatego zanim udamy się na zakupy, powinniśmy mocniej pochylić się nad tematem i odpowiedzieć sobie na kilka pytań.

Jakie okna wybierasz chcesz kupić ?

OKNA DREWNIANE 50%
OKNA ALUMINIOWE 70%
OKNA PCV 87%
veka-okna-kuchnia

wycena okien

Free

Zamontuj to … – zespół konsultantów technicznych i montażystów drzwi ,oknien ….

Szyby 0,5

od 35,00

dopłata do standardu

Montaż okien gabarytowych

od 600,00

dla okien HST

Montaż drzwi wejściowych

od 550,00

dla drzwi jednoskrzydłowych

Gwarancja 100% autoryzowanego montażu