Relaks

Rzeczywistą powierzchnię pomieszczenia oblicza się nie w metrach kwadratowych.

Ale biorąc pod uwagę jego przestronność i dostęp do naturalnego światła. I tutaj ujawnia się siła drzemiąca w ogromnych drzwiach przesuwnych. W tym przypadku często mniej, znaczy więcej – dzięki wąskim profilom skrzydeł i szybom, które sięgają do samej podłogi, zyskujemy więcej światła naturalnego, zwiększając tym samym komfort w domu.

  • duża szerokość otwarcia
  • przeszklenie już od samej podłogi
  • wysoki komfort obsługi

Więcej swobody i możliwości ruchu

Dom w ogrodzie czy ogród w domu? A może dom i ogród połączone w jedno za sprawą drzwi przesuwnych, które wystarczy jedynie otworzyć wystarczająco szeroko. Rozwiązania SIEGENIA umożliwiają osiągnięcie nawet 12 m szerokości otwarcia, a wraz z progiem wysokim jedynie na 5mm sprawiają, że zupełnie zaciera się granica miedzy tym co wewnątrz, a tym co na zewnątrz pomieszczenia.

Piękna i lekka forma – tak rozumiemy dobry design.

Duże, przeszklone drzwi przesuwne, kreują atmosferę wnętrz. Szerokie możliwości zabudowy pozwalają bez trudu realizować najbardziej karkołomne projekty architektoniczne, nie możemy jednak zapominać o realnym ciężarze tych elementów. W SIEGENIA pamiętamy o tym doskonale, stąd nasze drzwi tarasowe, zawsze są łatwe i bezpieczne w obsłudze, bez względu na kategorię wagową. Pomaga nam w tym funkcja SOFT CLOSE, dzięki której drzwi zamykają się tak delikatnie jak nowoczesne szuflady kuchenne.

Zacznijmy współpracę

Zaproponujemy , przygotujemy ofertę i zamontujemy twoje okna i drzwi w dwa tygodnie lub mniej