You are currently viewing Przymierz wirtualne drzwi do prawdziwego domu! – jak to zrobić?

Przymierz wirtualne drzwi do prawdziwego domu! – jak to zrobić?

Jak dobrze wybrać drzwi ?

Wyjątkowa technologia modeli drzwi w rozszerzonej rzeczywistości – Augmented Reality. Wyjątkowa na rynku wirtualna przymierzalnia drzwi!
Nie wiesz jakie drzwi zewnętrzne wybrać do swojego domu? Skorzystaj z wirtualnej przymierzalni drzwi i podejmij decyzję.
Od jakiegoś czasu umiemy łączyć świat rzeczywisty z wirtualnymi obiektami tworzonymi cyfrowo, np. oglądając we własnym salonie bawiącą się pandę (na pewno znacie wirtualne zwierzątka od Google, prawda?). Także dla dzieci grających w Pokemon GO jest to już standard. Jednak Augmented Reality (AR) to nie tylko zabawka, ale przydatne narzędzie do planowania wyposażenia wnętrz i budowy domu.
Przymierz w swoim domu wirtualne drzwi w 3D dzięki wyjątkowej technologii rzeczywistości rozszerzonej (AR), którą już za chwilę możesz zobaczyć na swoim smartfonie. Wystarczy, że kamerą aparatu zeskanujesz kod QR z katalogu drzwi zewnętrznych CAL albo ze strony www.3D.drzwi-cal.pl lub otworzysz ją bezpośrednio w przeglądarce smartfona. Wybierz interesujący Cię model i wirtualnie przymierz do bryły swojej inwestycji. Efektem możesz się podzielić z bliskimi robiąc zdjęcia lub nagrywając film. Możesz podejść bliżej i obejrzeć dokładnie szczegóły wybranego modelu.
Zobacz jakie to proste i pomocne w podejmowaniu decyzji jakie drzwi zewnętrzne wybrać!
Wybierając model z oferty marki CAL prawdziwe drzwi możesz po prostu kierować się dizajnem. Każde nasze drzwi z kolekcji Vintage, AluTherm, Rycerskiej, Filmowej, Kolora, Idylla czy Arbo są w antywłamaniowej klasie RC2, mają szyby antywłamaniowe P4 i zawsze zamek listwowy. Wszystkie spełniają też normy programy Czyste Powietrze. Zatem zastanawiając się jakie drzwi zewnętrzne kupić możesz wybrać każde, które po prostu Ci się podobają.
Dziś 10 wybranych wirtualnych modeli pomoże Ci podjąć decyzję jaki styl czy kolor dopasować do otwierania i zamykania Twojego wymarzonego domu. A prawdziwe drzwi CAL będą zawsze bezpieczne i ciepłe. I w Twoim stylu.
Efektami przymiarki drzwi podziel się na swoim profilu oznaczając #3dCAL
Nie tylko skorzystasz z pomocy w wyborze modelu i koloru drzwi zewnętrznych, ale zapewnisz sobie choć chwilową zabawę podczas budowy domu 😉

Dodaj komentarz