naturalne kolory okien pcv

Okna w kolorach natury – urok barwnych wnętrz

Wnętrza urządzane w barwach, jakie nas otaczają w naturze, są ponadczasowe, klimatyczne, przyjazne, przebywa się w nich w wielką przyjemnością. Czy to beże, biele, szarości, brązy, czy bardziej intensywne niebieskości, zawsze są dobrze widziane tam, gdzie chcemy odpoczywać, pracować, spędzać miło czas.

Zestawienia ciekawych barw w różnych odcieniach, rozmaitych faktur i materiałów pokazują, jak duże możliwości mamy przy aranżacji wnętrz. Ważnym elementem będą także okna – nie muszą być białe czy drewnopodobne. Wariantów jest dużo więcej – pełen wybór tu: veka.pl/kolory

Wielki błękit, czyli w odcieniach koloru niebieskiego

Niebieski jest niemal synonimem greckiej architektury. W połączeniu z bielą jest świeży, niemal pachnący morzem, słońcem, nagrzanymi kamieniami… Może dlatego tak bardzo go lubimy i chętnie wprowadzamy do mieszkań niekoniecznie nadmorskich. Bo błękit to lato i wakacje!

naturalne kolory okien pcv

Niebieski – we wszystkich swoich odcieniach – daje odpocząć oczom, relaksuje i uspokaja. Jest kolorem nieba, wody, a więc natury. Dlatego właśnie tak doskonale odpoczywa się w otoczeniu niebieskości.
W połączeniu z bielami, beżami, delikatnymi brązami tworzy przyjemne dla oka kompozycje. Spójrzcie na to zestawienie, gdzie pojawia się drewno, len, niebieski welur, wiklina… Jakie okna byście widzieli w takimi wnętrzu? VEKA proponuje profile brylantowo-niebieskie. Pasują idealnie do wnętrza w klimacie letnio-wakacyjnym, przepełnionego kolorami śródziemnomorskich rejonów.
To nie wszystko – błękity lubi także styl skandynawski, nazywany skandi. Wszechobecnie biele, beże, szarości, rozmaite gatunki drewna, naturalne tkaniny w spokojnych kolorach bardzo często są ożywiane elementami właśnie w niebieskim kolorze, który przełamuje ich monochromatyczność.

Szara eminencja – za co lubimy szarości we wnętrzach

Szarości są mistrzami tła. Tak jak niebieski, również kolor szary ma swoje korzenie w naturze. Wystarczy przyjrzeć się kamieniom, ziemi, drzewom – jak różne odcienie szarości oferuje przyroda! Na tle szarości można komponować przeróżne kolory – od bieli po czernie, po drodze wprowadzając mocne kolory, jak czerwień, błękit, zieleń czy żółty. Wszystkie wyglądają ciekawie na tle szarości.

Spójrzcie na zdjęcie – to doskonałe zestawienie dla tych, którzy lubią spokojną kolorystykę, odpoczywają wśród wyciszonych beży, bieli i chętnie otaczają się szlachetnymi tkaninami. Doskonale wkomponuje się tu profil okienny VEKA w kolorze Ciemnoszary Jedwab. Lubicie wnętrza urządzone ponadczasowo? Z pewnością taka kompozycja kolorystyczna spełni te wymagania.
Mamy też inne zestawienie – również z dominacją szarości, aczkolwiek w innym nasyceniu kolorów. Jakżeż efektownie prezentuje się jasne drewno w tym zestawieniu! Tu profile w kolorze bazaltowo-szarym będą wyborem „w punkt”!

 
 
Zamontuj to !

Zacznijmy współpracę

Zaproponujemy , przygotujemy ofertę i zamontujemy twoje okna i drzwi w dwa tygodnie lub mniej .